mai 2017 | Adrienne Eikrem
  • Magazine
  • Blogger
    • Nye blogger
      • Design og innredning
      • Foreldreskap
      • Foto
      • Mote
      • Trening & helse
    • Topplister
    • Foreldreskap
    • Foto
    • Mote
    • Trening & helse
  • Flere
    • Design og innredning
  • Topplister
  • Start en blogg
Go to ,[object Object]
adriennee
adriennee
Adrienne Eikrem

Ørsta, Møre og Romsdal.

Kontakt:
adriennee.blogg@hotmail.com

  • Follow

Arkiv

  • august 2019
  • juli 2019
  • juni 2019
  • januar 2019
  • oktober 2018
  • september 2018
  • Bloglovin
  • Facebook
  • Instagram
  • Nouw
30. mai 2017, 19:24

Redigering, før & etter

Før bildet:

The power of editing skal jeg vise dere nå. Jeg syns helt klart det å etterbehandle bilder må til for å oppnå mer farge og stemning i bildene.

Etter bilder:

Her har jeg blant annet skiftet farge på treveggen, satt inn "lens blur" for å fjerne rot i bakgrunn. Så har jeg skrudd opp metningen og gjort bildet mer skarpere. Syns nesten at det hvite antrekket kom bedre frem med den blå veggen. Utrolig gøy å skifte farge på et objekt i bildet, det skal jeg gjøre mer fremover.


  • (8)

Liker

Kommentarer

29. mai 2017, 17:25

Saturday night w/ barbecue

Topp fra NOISY MAY, skjørt fra SELECTED FEMME, belte fra PIECES

Sunset by the lake

For en herlig kveld vi hadde på hytta i går, der sjefen hadde ordna med grillmat til oss alle. Det ble en spont hele greiene, så det ble jo egentlig en aldri så liten personalfest. Vi benytta anledningen med været og plassen, tok med oss klær fra butikken og fotograferte litt antrekk til å poste på instagram og facebook.

Jeg gir denne kvelden en full 10er, og håper på flere slike kvelder <3


  • (4)

Liker

Kommentarer

28. mai 2017, 13:13

Cut out sleeve

Genser HER (sponset produkt), shorts oppklipt LEVIS, belte PIECES, sko COOLWAY

Bildene har jeg redigert i VSCO på mobiltelefonen med filteret A9- my favourite. Og den shortsen der, er jeg så glad i. Jeg fant den på markedet i Spania, en hel hau med brukte levis bukser. Jeg kjøpte to stykker, å klipte de begge opp til shorts.

Og de solbrillene jeg har hengdenes over genseren er herresolbriller fra Selected Homme, de har jeg brukt mye hittil i vår. Men så har jeg jo bestilt drøssevis av nye på ebay til rundt 50kr. Jeg gleder meg til å få de hjem hit ja. Har kjøpt litt nytt på ebay siste tiden. Så kanskje det snart er på tide med ebayfinds igjen.

  • (3)

Liker

Kommentarer

adriennee

  • Go to Profil
  • Go to Startsiden
  • Go to RSS
  • Go to Sitemap

Blogg på Nouw

  • Bli medlem
  • Tag products using Metapic
  • Flytt bloggen din til Nouw

Blogger

  • Annet
  • Design og innredning
  • Foreldreskap
  • Foto
  • Generelt
  • Hester og ridesport
  • Mat og oppskrifter
  • Mote
  • Personlig
  • Reiser og utland
  • Sport
  • Trening & helse

Nouw

  • Magazine
  • Generelle vilkår
  • Privacy Policy
  • Cookies
  • Kontakt oss
  • Hjelpe
  • Service status
  • Build: 13.1.2021, 15:53